Workflow participants (3.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
