Workflow participants (3.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu
