Workflow participants (4.0.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Email subject
da: Email emne

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Transition
da: Overgang

en: Email body
da: Email indhold

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Apply
da: Udfør

en: Participants
da: Deltagere

en: Values
da: Værdier

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Editors
da: Redaktører

en: Enter a comma separated list of user names.
da: Indtast en kommasepareret liste af brugernavne.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Content moderation
da: Indhold adminstration

en: Moderation state
da: Godkendelsestilstand

en: Asc
da: Stigende
