Workflow participants (4.0.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Transition
tr: Geçiş

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Permissions
tr: İzinler

en: Apply
tr: Uygula

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Participants
tr: Katılımcılar

en: Values
tr: Değerler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Enter a comma separated list of user names.
tr: Virgülle ayrılmış bir kullanıcı adları listesi girin.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Content moderation
tr: İçerik denetimi

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
