Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
