Workflow participants (8.x-2.6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
