Workflow Required by State (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Creation
uk: Створено

en: First
uk: Перший

en: Second
uk: Другий

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Third
uk: Третій

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування
