Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: First
sk: Prvý

en: Second
sk: Sekunda

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Third
sk: Tretí

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany
