Workflows Field (2.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: State
fr: État

en: Workflow
fr: Processus

en: Workflow Settings
fr: Paramétrages de processus

en: Workflows
fr: Processus (workflows)

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
fr: Le processus (workflow) %workflow : Utiliser la transition %transition.
