Workflows Field (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: State
ru: Состояние

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Initial state
ru: Начальное состояние

en: Workflow Settings
ru: Настройки рабочего процесса

en: Workflows
ru: Рабочие процессы

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
ru: %workflow процесс: Использует %transition переход.
