Workflows Field (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: State
sv: Läge

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Workflow Settings
sv: Arbetsflödesinställningar

en: Workflows
sv: Arbetsflöden

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
sv: Arbetsflöde %workflow: Använd övergången %transition.
