Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
