Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
