workout (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Custom
nl: Aangepast

en: Users
nl: Gebruikers

en: About
nl: Over

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
