workout (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
