workout (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Summary
id: Ringkasan

en: Custom
id: Tersuai

en: Users
id: Pengguna

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
