workout (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Users
vi: Người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
