workout (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Custom
pl: Własne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: About
pl: O stronie

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
