workout (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Users
sk: Používatelia

en: About
sk: Informácie o

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
