Workspace (8.x-1.0-beta17) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Types
az: Tiplər

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Owner
az: Sahib

en: Source
az: Mənbə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Deleted
az: Silindi

en: Successful
az: Uğurlu

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Entities
az: Entitilər

en: @type: added %info.
az: @type: %info əlavə edildi.

en: @type: updated %info.
az: @type: yenilənmiş %info.

en: Workspace switcher
az: İş sahəsi dəyişdiricisi

en: Add workspace
az: İş sahəsi əlavə edin

en: Workspaces
az: İş yerləri

en: Create and manage workspaces.
az: İş yerləri yaradın və idarə edin.

en: Edit workspace %label
az: İş sahəsi %etiketini redaktə edin

en: Workspace ID
az: İş sahəsi ID

en: Workspace %info has been created.
az: %info iş sahəsi yaradıldı.

en: Workspace %info has been updated.
az: İş sahəsi %info yeniləndi.

en: The workspace could not be saved.
az: İş sahəsini saxlamaq mümkün olmadı.

en: Activate Workspace
az: İş sahəsini aktivləşdirin

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
az: %workspace iş yerini aktivləşdirmək istərdinizmi?

en: Create a new workspace
az: Yeni iş sahəsi yaradın

en: View own workspace
az: Öz iş sahəsinə baxın

en: View any workspace
az: İstənilən iş sahəsinə baxın

en: Edit own workspace
az: Öz iş yerini redaktə edin

en: Edit any workspace
az: İstənilən iş yerini redaktə edin

en: Delete own workspace
az: Öz iş yerini silin

en: Delete any workspace
az: İstənilən iş yerini silin

en: Bypass content entity access in own workspace
az: Öz iş yerində məzmun obyektinə girişi keçin

en: Allow all Edit/Update/Delete permissions for all content entities in a workspace owned by the user.
az: İstifadəçiyə məxsus iş məkanında bütün məzmun obyektləri üçün bütün Redaktə/Yeniləmə/Silmək icazələrinə icazə verin.
