Workspace (8.x-1.0-beta22) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Source
af: Bron

en: published
af: gepubliseerd

en: Deleted
af: Uitgewis

en: not published
af: nie gepubliseerd
