Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: About
te: గురించి
