Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Transition
ro: Tranziție

en: Removed
ro: Eliminat

en: About
ro: Despre
