Workspace approval (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Operations
ru: Операции

en: Requested
ru: Требуемое количество

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Transition
ru: Переход

en: Approval status
ru: Состояние одобрения

en: Removed
ru: Удалено

en: Request
ru: Запрос

en: Rejected
ru: Отказано

en: About
ru: Информация

en: Dismiss
ru: Сбросить

en: Workspaces
ru: Рабочие пространства
