Workspace approval (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Operations
ca: Operacions

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: About
ca: Detalls

en: Workspaces
ca: Espais de treball
