Workspace approval (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Pending
lt: Laukiama

en: Workflow
lt: Veikimas

en: About
lt: Apie

en: Dismiss
lt: Atšaukti
