Workspace approval (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: About
lv: Par
