Workspace approval (1.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
