Workspaces Access (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Operation
ast: Operación
