Workspaces Access (1.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།
