Workspaces Access (1.1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Operation
ca: Operació

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball
