Workspaces Access (1.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Custom
cs: Vlastní

en: Operation
cs: Operace

en: Delete content
cs: Smazat obsah
