Workspaces Access (1.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Delete content
el: Διαγραφή περιεχομένου
