Workspaces Access (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Custom
eo: Propra

en: Operation
eo: Operacio
