Workspaces Access (1.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Custom
et: Kohandatud

en: Operation
et: Operatsioon

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID
