Workspaces Access (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Custom
fa: سفارشی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Delete content
fa: حذف محتوا
