Workspaces Access (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Custom
fi: Oma

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Delete content
fi: Poista sisältö
