Workspaces Access (1.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Custom
gl: Personalizado

en: Operation
gl: Operación

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Delete content
gl: Eliminar contido
