Workspaces Access (1.1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Custom
he: מותאם

en: Operation
he: פעולה

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Delete content
he: מחיקת תוכן
