Workspaces Access (1.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Operation
hi: काम

en: Workspace ID
hi: कार्यक्षेत्र आईडी
