Workspaces Access (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Custom
hu: Egyéni

en: Operation
hu: Művelet

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Workspace ID
hu: Munkaterület azonosítója
