Workspaces Access (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Operation
it: Operazione

en: Delete content
it: Cancella il contenuto
