Workspaces Access (1.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Label
ja: ラベル

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Custom
ja: カスタム

en: Operation
ja: 操作

en: Add Content
ja: コンテンツの追加

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Delete content
ja: コンテンツを削除

en: Workspace ID
ja: ワークスペースID
