Workspaces Access (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Custom
jv: Kostum

en: Operation
jv: Operasi
