Workspaces Access (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
