Workspaces Access (1.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Operation
pt: Operação

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Delete content
pt: Apagar conteúdo

en: Content Field
pt: Campo de Conteúdo

en: Workspace ID
pt: ID da área de trabalho
