Workspaces Access (1.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Custom
sv: Anpassad

en: Operation
sv: Funktion

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Delete content
sv: Radera innehåll

en: Workspace ID
sv: ID-nummer för arbetsyta.
