Workspaces Access (1.1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Custom
uk: Власний

en: Operation
uk: Дія

en: Add Content
uk: Додати зміст

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Workspace ID
uk: ID робочої області
