Workspaces Access (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Operation
vi: Thao tác

en: Edit content
vi: Sửa nội dung
