Workspaces Access (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Custom
ar: مخصّص

en: Operation
ar: عملية

en: Delete content
ar: حذف المحتوى
